Проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“

28.11.2023

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, 24 листопада 2023 р. головним спеціалістом служби у справах дітей Березанської міської ради Яною Рахубою, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лесею Дмитренко, заступником директора з виховної роботи Березанського ліцею № 2 Катериною Козацькою та соціальним педагогом Березанського ліцею № 2 Ніною Лугиною спільно зі старшим інспектором ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмилою Івасенко проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“ на території м. Березань.