У рамках відзначення Дня ментального здоров’я відбувся обласний захід „День ментального здоров’я Київщини“

11.10.2023

Його основною ідеєю став досвід Київської області від окупації до перемоги. Учасники обговорювали поточні виклики в психосоціальній сфері, з якими сьогодні стикаються надавачі й отримувачі послуг.

Не залишилися осторонь цієї події і працівники КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради“. До участі у заході долучилася Алла Марченко, головний лікар ЦПМСД.

Голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко зазначив, що в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоровʼя „Ти як?“, ініційованої першою леді Оленою Зеленською, КОДА впроваджує програму „Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини“. ЇЇ метою є надання доступної та зрозумілої психосоціальної підтримки всім жителям Київщини.