Незалежність доводимо щодня

23.08.2023

Саме під таким гаслом цьогоріч проходять заходи з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та 32-ї річниці Незалежності України.

Сьогодні урочистості відбулися і у Березанській громаді.

Захід, що проходив на майдані Шевченка, розпочався загальнонаціональною хвилиною мовчання та вшануванням пам’яті Героїв????, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

З нагоди свята під звуки Державного Гімну України на найвищому флагштоці міста підняли національний прапор????????. Також 9-ти метровий блакитно-жовтий стяг розгорнули центральною вулицею.

Олег Сивак, секретар міської ради, привітав усіх із сьогоднішнім святом та наступаючим Днем Незалежності України, висловив слова вдячності нашим Захисникам, які боронять нашу державу на передовій, заради того аби у кожному куточку нашої країни гордо майорів державний стяг.

Також, на виконання Указу Президента України, Олег Володимирович вручив матерям загиблих військовослужбовців орден „За мужність“ ІІІ ступеня:

????молодшому сержанту РОГОЖУКУ Дмитру Руслановичу (посмертно);

????солдату ХИМЕНКО Олександру Леонідовичу (посмертно).

Відповідно до наказу Міністра оборони України, вручено відзнаку Міністерства оборони України нагрудний знак «За військову доблесть» та посвідчення до нього солдату КОЗАЧУНУ Ярославу Сергійовичу.

Продовжилися урочистості церемонією нагородження грамотами та подяками Броварської районної військової адміністрації і Березанської міської ради.