ВІДНОВА:UA - Національна програма залучення молоді до відновлення України

17.08.2023

Бажаєте взяти участь у молодіжному обміні ВІДНОВА:UA?

Міністерством молоді та спорту України спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни проти росії.

Програма здійснюється шляхом молодіжних обмінів, які залучатимуть молодь з різних областей України.

Програма 2023 року зшиває всю країну, від Заходу до Сходу - 24 обміни, 24 громади, 3 хвилі відбору:

- І хвиля обмінів - червень - липень (набір закрито);

- ІІ хвиля обмінів - липень - серпень (набір закрито);

- ІІІ хвиля обмінів - серпень – вересень.

ЗАПОВНЮЙТЕ АНКЕТУ ТА ПРИГОТУЙТЕСЯ ДО ЦІКАВИХ ЗМІН ІНОВИХ ВИКЛИКІВ У СВОЄМУ ЖИТТІ!

Тривалість обміну – 5 днів:

- відкрийте для себе різні куточки України

- зробіть волонтерство стилем свого життя

- відновлюйте об'єкти, які в майбутньому стануть сучасними хабами для активної молоді

- дізнавайтесь про культуру і традиції регіонів, в яких раніше не бували

- знайомтесь, навчайтесь, розвивайтесь

- усі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються за рахунок організаторів

Заповнити анкету для участі у Програмі можливо за наступним посиланням: https://forms.gle/vgBE8YTLhsg8nrBi9.

ПРО ПРОГРАМУ

Програма залученню молоді до відновлення України ВІДНОВА:UA покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України. Не менш значущою ідеєю програми є знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вже пошкоджено, зруйновано або захоплено десятки тисяч будівель.
На тлі воєнної агресії і значних руйнувань активність молодих людей, які бажають допомагати своїй країні лише зросла!
З 24 лютого 2022 року волонтерський рух в Україні значно активізувався і зараз потребує підтримки та сприянню поширенню волонтерства серед молоді.
Дані групи «Рейтинг» говорять про те, що 61% українців готові долучитися до відновлення зруйнованої інфраструктури. Саме тому одним із основних завдань на сьогодні є створення умов для задоволення потреб молоді щодо участі у суспільному житті, зокрема процесах, пов’язаних із відновленням країни.

Завдання проекту:

- Надати можливості - створити для молоді як соціальної групи, можливості долучитися до процесу відбудови країни

- Поширити волонтерство - сприяти поширенню волонтерства серед молоді для формування цінностей співпраці та допомоги під час та після війни в Україні

- Розвинути навички - дати учасникам і учасницямможливість здобути базові навички будівельних робіт

- Розвинути компетентності - навчити формувати соціальні,громадянські та міжкультурнікомпетентності

- Сформувати життєві позиції - сприяти формуванню в молоді активної життєвої позиції та відповідальності за суспільно-політичні процеси в країні

- Подарувати досвід - залучити молодь до процесів відновлення країни, зокрема об’єктів інфраструктури, що стануть сучасними хабами для активної молоді

ВІДНОВА:UA