Новий робочий тиждень розпочався щотижневою апаратною нарадою, яку провів секретар міської ради Олег Сивак

14.08.2023

Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні та визначили пріоритети на найближчий період.

Заслухали стан справ щодо підготовки до навчального процесу. Зокрема, вже на завершальній стадії облаштування укриттів та підготовка закладів освіти до нового навчального року.

Поліцією продовжуються відповідні заходи з дотримання водіями заборони руху транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів „прямотік“ та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач.

У ході наради узгодили зі старостами та керівниками комунальних служб питання, що стосуються продовження робіт з благоустрою, як на території міста, так і в селах нашої громади.

Відсьогодні розпочинається ямковий ремонт вулиці Набережна.

За інформацією фінансового управління, стан виконання плану міського бюджету на середину серпня – 94%.

На завершення наради Олег Сивак представив начальника відділу капітального будівництва Березанської міської ради Володимира Пестова.