Заборона прямострумів!

11.08.2023

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Березанської міської ради було прийнято рішення про обмеження у русі деяких транспортних засобів на території Березанської територіальної громади. Заборонити рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів „прямотік“, інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач до припинення воєнного стану в Україні. Рекомендувати сектору піліцейської діяльності №1 (м.Березань) Броварського районного управління поліції Головного управління Національної Поліції в Київській області у разі виявлення випадків на території Березанської територіальної громади руху транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів „прямотік“, інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, або транспортних засобів, водії яких застосовують агресивне водіння, здійснювати необхідні дії, з метою реалізації п.1 цього рішення, а також дії передбачені чинним законодавством, керуючись статтею 24 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“ та статтею 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.