Віддав життя за Україну!

05.08.2023

Сьогодні скорботний день для всіх жителів Березанської громади, адже ми попрощалися з нашим земляком, Героєм – Медведєвим Вʼячеславом Васильовичем, який загинув від  вибухів та осколків поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області 2 серпня 2023 року.
Ціна нашої свободи занадто велика!.. Війна забирає найкращих! Тих, хто усім серцем любив Україну, вірив у її світле та мирне майбутнє.
У цей гіркий час глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе родини…
Світлий спомин про звитяжного воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, рідних і земляків.
Кожний житель громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом Вʼячеслава.
Вічна шана та доземний уклін українському Герою! Вічна пам'ять усім захисникам, хто пішов у вічність…????????