Сьогодні Березанська громада назавжди попрощалася з хоробрим Героєм, відважним воїном, Захисником України Олександром Жунем.

23.07.2023

Наш земляк, водій групи матеріального забезпечення військової частини А7014, солдат Олександр Жунь, 19 липня 2023 року в с. Новолюбівка Луганської обл. від смертельних ударів внаслідок авіаудару – загинув.

Герой, родом із села Лехнівка, до останнього подиху був вірним військовій присязі та українському народові.

Відважного бійця з усіма військовими почестями, на колінах, з квітами велелюдною ходою проводжали останнім земним шляхом у рідній Лехнівці.

Без найріднішої людини, надійного чоловічого плеча лишилися мати, дружина та 10-річна донечка.

Поховали Героя на місцевому кладовищі. Навколішки, з невимовною тугою та сльозами на очах, прощалися найрідніші, небо гучно пронизували „постріли пам’яті“ та вигуки Слава Герою!

Олександр назавжди залишив свій слід у серцях багатьох. Його сила, людяність та доброта завжди житимуть у наших спогадах.

Сумуємо з родиною та близькими з приводу цієї непоправної втрати.

Світла пам'ять і вічна слава Герою!