Реєстр з надання послуг державної реєстрації актів цивільного стану – відновлено!

07.07.2023

Як вже повідомлялося раніше, послуги реєстрації актів цивільного стану відтепер надаються у Виконавчому комітеті Березанської міської ради фахівцями сектору державної реєстрації актів цивільного стану. Саме тут жителі нашої громади можуть зареєструвати народження дитини з одночасним визначенням її походження, шлюбу, смерті та отримати відповідні свідоцтва.

Сектор вже повноцінно розпочав свою роботу і вчора працівниками було видано перше свідоцтво про народження дитини, яке вручили батьку. Щасливими батьками стали жителі с. Недра.

Щиро вітаємо родину з народженням донечки Олександри, а новонародженій бажаємо щасливого життя у вільній і квітучій Україні????????