Увага! Сказ!

13.09.2022

Баришівський відділ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що відповідно до результатів аналізу від 07.09.2022 року, підтверджено діагноз на сказ домашнього кота у с. Борщів, Баришівської територіальної громади, Броварського району, Київської області.

З метою недопущення розповсюдження хвороби, протокольним рішенням позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради від 08.09.2022 № 7 визначено епізоотичним вогнищем по сказу тварин с. Борщів з прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими і лісовими масивами в радіусі 10 км: неблагополучний пункт - с. Борщів, Баришівської територіальної громади, Броварського району;

загрозлива зона - населені пункти Баришівської територіальної громади: смт. Баришівка, с. Пасічна, с. Волошинівка, с. Шовкове, с. Селичівка, с. Бзів, с. Дернівка, с. Коржі, с. Хлопків, с. Веселинівка, с. Устинкова Гребля, с. Масківці, угіддя Баришівського МГ УТМР.

До загрозливої зони увійшов населений пункт - м. Березань, Березанської територіальної громади, Броварського району ( на виконання пункту 3.7 інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин»,

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: проведення виставок, виводок собак, вивезення за межі міста собак, котів і диких тварин. В мисливських угіддях, оголошених неблагополучними, а також в загрозливій зоні, забороняється проведення промислового і ліцензійного відстрілу диких тварин, їх відлов і вивіз.

<<< До списку усіх новин