Коротко про важливе

09.09.2022

Сьогодні, 9 вересня, відбулося засідання виконавчого комітету та позачергове засідання сесії Березанської міської ради.

Виконком затвердив мережу закладів та установ освіти Березанської міської ради на 2022-2023 навчальний рік, що є обов’язковою процедурою на початку кожного навчального року.

Також, опікуючись питаннями дітей, погодили рішення з влаштування малолітніх дітей, які потрапили у складні життєві обставини, до сім’ї патронатного вихователя.

Окрім того, підтримку здобули питання щодо надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, особам з інвалідністю всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Рішенням сесії прийняли в комунальну власність Березанської міської ради транспортний засіб – медичний автомобіль, що надійшов від ГО Партнерське об’єднання соціального, фізичного та духовного відродження „Пуллах-Баришівка-Березань“.

Також під час засідання депутати підтримали приватизацію об’єкта комунальної власності.