Шановні працівники та адміністратори Центру надання адміністративних послуг!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Чимало жителів Березанської громади щодня звертаються до вас і отримують не лише якісне обслуговування, а й доброзичливе ставлення.

З перших днів війни адміністратори ЦНАП консультують не тільки громадян нашого краю, але й внутрішньо переміщених осіб, які змушені були покинути рідні домівки через бойові дії.

За роки роботи Центру дійсно багато зроблено у сфері надання адмінпослуг, яких нині налічується 289, а їх перелік постійно оновлюється та доповнюється.

Завдяки високому професіоналізму фахівців, якісному та неупередженому виконанню обов’язків збільшується і ступінь довіри громадян. Лише з спочатку року надано 5600 послуг, серед яких: соціальні, паспортні, реєстраційні, транспортні, земельні, витяги, виписки, довідки тощо.

Проте головне – вдалося зростити справжніх фахівців своєї справи, привітність, досвід і просто приємна посмішка яких завжди сприяють у вирішенні багатьох питань наших громадян.

Тож у цей день прийміть щиру вдячність за сумлінну працю!

Бажаю не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам у роботі та успішно розвиватися!

Добра вам, злагоди, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання!

А головне – миру!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО