Із сесійної зали

30.08.2022

Відбулося пленарне засідання сорок другої сесії Березанської міської ради, під час роботи якої було прийнято ряд важливих рішень.

Депутати надали дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів громади: Лехнівки, Недра, Пиливче, Садове та міста Березань. Це зумовлено створенням сприятливих умов їх територіального розвитку, а також забезпеченням ефективного використання потенціалу територій зі збереженням їх природних ландшафтів та історико-культурної цінності. Підтримали і рішення щодо надання дозволу на розробку нормативної грошової оцінки земель сіл: Лехнівка, Садове, Недра, Пилипче, Дубове та Хмельовик.

У зв’язку із збільшенням кількості адміністративних послуг та забезпеченням якості їх надання, затвердили перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП виконкому міської ради. Крім того, прийнято ряд рішень, які стосуються комунальних закладів та майна. Зокрема, затверджено Статут Березанської школи мистецтв та ліквідаційний баланс Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березанської міської ради Київської області.

Здобули підтримку депутатів і інші рішення, детальніше з якими можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

Також міський голова Володимир Тимченко привітав іменинників міжсесійного періоду.