До уваги ветеранів війни, які отримують пільги у грошовій готівковій формі!

26.08.2022

До початку війни жителям Березанської міської територіальної громади, які є ветеранами війни, нараховувались і виплачувались пільги на житлово-комунальні послуги управлінням соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну бази даних про ветеранів війни передали у Міністерство соціальної політики України. Тож функцію з нарахування і виплати пільг ветеранам здійснювали у Мінсоці через інформаційно-обчислювальний центр у централізованому порядку. Тепер цю функцію знову передали на міста, це не стосується тих управлінь соціального захисту, які розташовані на окупованих територіях, та тих, де ведуться активні бойові дії. Наразі управління соцзахисту здійснило нарахування і виплату пільг ветеранам війни за липень, а от нарахування за червень буде проведено у серпні. Тобто, вже у вересні пільговики отримають пільги одразу за два місяці – червень і серпень.

Телефон для довідок 0630661205