Роботодавці-надавачі соціальних послуг мають право на отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

15.08.2022

15 серпня 2022 року у приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Основні питання щодо надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».

До участі в засіданні круглого столу були запрошені соціальні партнери філії: начальник управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради Лариса Москаленко, начальник служби у справах дітей Березанської міської ради Світлана Рощина та директор Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Коломієць.

Організаторами заходу виступили фахівці служби зайнятості – директор Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Прозорова, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Юрій Кащеєв та провідний фахівець з питань зайнятості Яна Рахуба, які обговорили з присутніми умови подання пакету документів відповідно до Порядку надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою КМУ від 20 березня № 331 зі змінами та доповненнями відповідно до КМУ від 7 липня №784.

Відповідно до постанови КМУ від 7 липня 2022 р. № 784, право на компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО у розмірі 6500 грн щомісяця на одну особу, мають заклади-надавачі соціальних послуг, які приймають на роботу працівників за такими посадами:

фахівець із соціальної роботи,

соціальний працівник,

соціальний робітник,

практичний психолог/психолог установи соціального захисту,

педагог соціальний,

вихователь,

помічник вихователя,

вихователь соціальний по роботі з дітьми з інвалідністю,

асистент вихователя,

асистент вихователя соціального по роботі з дітьми з інвалідністю,

сестра медична.

По закінченню заходу запрошені учасники подякували організаторам за за цікаву та потрібну інформацію та узгодили можливі напрямки успішної взаємодії зі службою зайнятості.