Засідання виконавчого комітету міської ради

12.08.2022

12 серпня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому та запрошені вшанували пам’ять загиблих у війні проти росії хвилиною мовчання. Потім перейшли до розгляду питань порядку денного.

Основні питання сьогоднішнього засідання виконкому стосувалися розміщення тимчасових споруд, благоустрою території та управління комунальною власністю. З метою підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, покращення естетичного вигляду міста члени виконкому прийняли рішення щодо надання згоди трьом підприємцям на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Про плани фізичних осіб-підприємців та їх зобов’язання інформувала начальник відділу архітектури та містобудування Наталія Хмарська.

Заслухавши інформацію в.о. начальника служби у справах дітей Світлани Андрєєвої, схвалили ряд рішень щодо захисту прав дітей, в тому числі і майнових. Детально з рішеннями можна буде ознайомитися на сайті в розділі "Рішення виконкому".