ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!

15.10.2020

Ще з давніх часів 14 жовтня люди відмічали  християнське і народне свято Покрову Пресвятої Богородиці. З 1999 року це свято відзначається як  День українського козацтва.

Вшановуючи традиції, напередодні у нашій школі пройшло спортивно – розважальне свято «Майбутній захисник», організоване вчителем фізичної культури і класним керівником  6 класу Ласкавою Зінаїдою Миколаївною. Хлопці залюбки брали участь у конкурсах, демонстрували свою фізичну силу, кмітливість, спритність і винахідливість.

Класними керівниками було проведено  години спілкування «Слава героям України», на яких учні  згадали  своїх героїв – захисників давніх часів і сьогодення.

Такі заходи сприяють формуванню в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», « патріотизм», плекання громадянських якостей та почуття щирої вдячності та поваги  до захисників усіх поколінь та історичних епох.

Якобчук Л.В.,

заступник директора з виховної роботи