МИ КОЗАЦЬКІ ДІТИ!

13.10.2020

"Ми козацькі діти!" - під таким гаслом пройшли заходи у Березанській ЗОШ I-III ступенів №1, присвячені Дню Українського козацтва та Захисника України, який уже традиційно святкують українці на свято Покрови Присвятої  Богородиці.
Класні керівники та вчителі-предметники, разом з своїми учнями, приділили цій події особливу увагу. І не дивно, адже ми живемо у козацькому місті зі своєю історією Березанської сотні Переяславського полку, у місті, що має історію написання відомого по всьому світу вірша Шевченка про розриту козацьку могилу.
Березанці  пишаються сьогоднішніми героями, захисниками України  та людьми, які продовжують  відроджувати пам'ять про минуле, примножуючи  і, тим самим, зміцнюючи майбутнє. Діти - це наше майбутнє, тому так важливо нам дорослим, як у школі так і в родині, виховувати їх  на основі загальнолюдських та національно-патпіотичних цінностях.
Ми всі козацького роду діти. А, як відомо, козацькому роду не буде переводу!
Зі святом усіх!

Волошина О.В.,