Обережно! Африканська чума свиней!

На території Київської області виділено ДНК-вірус африканської чуми.

На виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Баришівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про те, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві від диких кабанів, виявлених в угіддях Обухівського районного мисливського господарства - обхід № 1 (урочище Лан між с. Перше Травня та с. Шевченкове та між с. Березове та с. Копачів) Обухівського району Київської області, при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

При виникненні підозри захворювання на африканську чуму свиней телефонувати:

Баришівська районна державна лікарня ветеринарної медицини (04576) 5-44-85, (04576) 4-13-76.
Березанська міська державна лікарня ветеринарної медицини (04576) 6-42-67