Бустерна доза від COVID-19 доступна для жителів Березанської громади

19.01.2022

У Березанській громаді почали вакцинацію бустерною (ревакцинальною) дозою вакцини проти коронавірусу. Бустерна доза – це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом зменшується. Отримати її можуть всі жителі віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, через 6-9 місяців після повної вакцинації. Для осіб, які віднесені до групи ризику за професійною ознакою (медичні працівники, працівники будинків інтернатного типу) рекомендується отримати ревакцинальну дозу щонайменше через 6 місяців після первинної вакцинації проти COVID-19.
За інформацією головного лікаря КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради“ Алли Куяви, у медичному закладі триває вакцинація бустерною дозою. Нині вже щепилося 73 особи. Ревакцинація проводиться вакцинами Spikevax (Moderna) та Comirnaty (Pfizer) на усі типи вакцини.
Для отримання бустерної дози необхідно звернутися до сімейного лікаря або записатися за телефоном реєстратури: +38 066 379 18 21.
Зазначимо, що отримання ревакцинальної дози передбачає видачу документів про вакцинацію, які будуть чинними 270 днів, рахуючи від дати останнього щеплення проти COVID-19. Отримати сертифікат про отримання бустерної дози ви зможете за допомогою додатку «Дія».

<<< До списку усіх новин