ПІДСУМКИ РОБОТИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОЦЗ ЗА СІЧЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ 2020 РОКУ

12.10.2020

Березанською міською філією протягом січня-вересня 2020 року надано послуг 829 особам, зареєстровано 580 безробітних, загалом мали статус безробітного 857 осіб, отримали роботу 356 осіб (у тому числі 1 особу працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску), проходили профнавчання 21 особа, залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 41 особу, зареєстровано 470 вакансій, подано 74 пакети документів роботодавців на отримання допомоги по частковому безробіттю.

Кількість наданих інформаційно-консультаційних послуг, в т.ч. щодо умов порядку реєстрації безробітних та призначення допомоги по безробіттю, на території Старостинських округів Березанської ОТГ – 48.

Директор Березанської міської філії КОЦЗ,

Юрій Глущук