Вітаємо переможців VII Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв „Смерекові дива“

12.01.2022

Всебічно підтримувати творчий потенціал юних дарувань нашої громади лежить в основі роботи школи мистецтв, команда якої розкритває талант та індивідуальність кожного учня. Важливим є і широке залучення вихованців до участі у різноманітних конкурсах, фестивалях і проектах.

Так, з 29 грудня 2021 року по 3 січня 2022 року в смт. Верховина, що на Івано-Франківщині, в рамках творчого проекту „ARTLIKEFEST“ відбувся традиційний VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв „Смерекові дива“.

У цьому мистецькому заході взяли участь і вихованці зразкового дитячого хореографічного колективу „Березаночка“ (керівник – Маргарита Ольшевська). Програма виступу та ретельна підготовка учасників колективу вразила журі цього престижного фестивалю-конкурсу майстерністю виконання. Як результат – перемога і диплом Лауреата І ступеню.

Вітаємо з перемогою і радіємо, що початок року для хореографічного колективу розпочався з блискучих результатів.