Впроваджуємо сучасні стандарти

08.12.2021

Одним із важливих об’єктів у Березані, де нині тривають ремонтні роботи, є Привокзальна площа. Асфальтування вулиці та мощення тротуарів не лише осучаснить цю частину міста, але й сприятиме безпеці руху та комфорту жителів і гостей громади. На неодноразові звернення міської влади щодо необхідності проведення ремонтних робіт, у листопаді цього року з обласного бюджету були виділені відповідні кошти та співфінансування із міського бюджету. Оскільки фінанси мають бути використані до кінця року, то і ремонтні роботи необхідно провести саме зараз.

На об'єкті вже працюють підрядні організації, залучена спецтехніка. Першу чергу робіт вже виконано. Нині знімають верхній шар асфальту та вкладають тротуарну плитку на пішохідній зоні. Незабаром розпочнуть виставляти бордюри на самій площі та укладати два верхніх шари асфальту. Капітальний ремонт - процес складний. Сподіваємося, що жителі нашої громади та підприємці, чиї об'єкти торгівлі, розташовані на площі, не тільки відноситимуться із розумінням до ситуації, а й сприятимуть якнайшвидшому проведенню робіт та вчасному освоєнні коштів.

Зауважимо, що загальна вартість робіт становить 14 млн 133.5 тис. грн.