НА ПОШТОВОМУ ЗАМІНЕНО ТРУБИ ТА ВІДНОВЛЕНО ВОДОПОСТАЧАННЯ

07.10.2020

Днями на житловому масиві «Березань-2» силами працівників КП «Міськводоканал» спільно з працівниками КП «Житлово-побутове підприємство виконавчого комітету Березанської міської ради» проведено роботи з заміни труби водопостачання. Відремонтовано близько 50 м труби центральної мережі, несправність якої створювала жителям багатоповерхового будинку реальну проблему з питним водопостачанням та якісною водою. Також замінено крани на центральній лінії водовідведення. Зауважимо, що ремонтні роботи на цьому відрізку не проводилися понад 50 років, так як повноваження здійснювати будь-які роботи належали державній установі «Березанська виправна колонія -95». Утім, міська влада не залишила проблему без уваги та зайнялася вирішенням питання.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю