У Березані відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

10.11.2021

Сьогодні, 10 листопада, на території спортивного комплексу «Дружба» відбулося відкриття мультифункціонального спортивного майданчика з гумовим покриттям для занять ігровими видами спорту.

Всебічно підтримуючи дітлахів Березанської громади, за дорученням міського голови Володимира Тимченка захід відвідав його перший заступник Руслан Хруль, який наголосив, що міська влада завжди піклується розвитком спорту, створюючи необхідні умови для занять фізичною культурою.

Відвідав спортивний об’єкт і начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв.

Вітаючи учасників заходу зі знаковою подією, Сергій Олександрович висловив вдячність органам місцевого самоврядування, які долучились до фінансування цього проєкту, реалізація якого пройшла в рамках співфінансування Київської обласної ради, з яких 60 % – кошти місцевого бюджету.