Про призначення субсидії сім’ям, до складу яких входять особи, які досягли 14- річного віку

16.09.2021

Якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 14-річного віку, то такі особи повинні мати підтверджуючий документ, що посвідчує особу (паспорт та номер облікової картки платника податків).

Для розрахунку житлової субсидії враховуються нараховані доходи членів домогосподарства, членів сім’ї особи із складу домогосподарства, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи.

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отже, усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код.