4 етап розробки генеральних планів Березанської ТГ

12.08.2021

11 серпня до Березанської міської ради завітали представники ТОВ „УКР-ГРУППРОЕКТ“ – переможці тендерної процедури з розробки генеральних планів територій Березанської ТГ, а саме: м.Березань, с. Садове, с. Лехнівка, с. Недра, с. Ярешки та с.Пилипче.

З метою можливих поправок та коригування, представили плани існуючого використання території та ескізи основних проектних креслень відповідно до календарного плану-графіку.

На зустрічі були присутні представники депутатського корпусу, виконавчого комітету Березанської міської ради та комунальних підприємств.

Частина робочої групи ТОВ „УКР-ГРУППРОЕКТ“ відвідали населені пункти громади, де спільно зі старостами сіл, депутатами та представниками підприємств і організацій було детально розглянуто матеріали проектів, враховано всі зауваження і пропозиції на даному етапі.