ДО БЕРЕЗАНІ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

24.09.2020

23 вересня 2020 року до Березанської громади завітала делегація Київського регіонального відділення Асоціації міст України за участю координатора Офісу впровадження децентралізаційної реформи Київської РВ АМУ, депутата Київської обласної ради, голови Комісії Володимира Удовиченка, виконавчого директора Київського РВ АМУ Олександра Дегтярчука та консультанта з економічних питань Офісу реформ Тетяни Ревенко.

Діалог між представниками Березанської ОТГ і гостями було зосереджено на питаннях розвитку громади в контексті процесів децентралізації у державі. Зокрема, обговорили актуальні питання ефективного функціонування Березанської громади та розглянули шляхи співпраці з громадськими організаціями, у тому числі, з Асоціацією міст України.

На завершення, гості залюбки відвідали старостинські округи, де ознайомилися з роботою на місцях, ділилися приємними враженнями від зустрічі та відповідали на важливі питання.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю