ПАМ’ЯТЬ ЖИВЕ У НАШИХ СЕРЦЯХ

24.09.2020

Осінніми вересневими днями наші односельчани щороку відзначають річницю визволення  села від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні.

Учні 5 класу Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів зі своїм класним керівником Головань І.О. покладанням квітів ушанували пам’ять героям-визволителям рідного краю. На уроках історії вчитель  Сергеєва Н.В. розповіла учням про буремні роки та героїчні подвиги наших захисників. Класними керівниками були проведені бесіди з учнями, на яких обговорювалась вагомість  миру і ціну його відновлення.

Пам’ятаючи і цінуючи історичне минуле свого народу, ми виховуємо у наших дітей любов до рідної землі, прагнення боротися за мир і процвітання нашої держави, бути справжніми патріотами і гідними громадянами своєї України.

Якобчук Л.В.,

заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів