17.06.2021

З метою покращення соціального обслуговування найвразливіших верств населення, забезпечення якісних умов життя, незалежно від місця проживання, мультидисциплінарною командою Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на чолі з директором територіального центру 15 червня здійснено відвідування підопічних та проведено перевірку умов їх проживання, які перебувають на обліку у селах: Яблуневе та Григорівка. Здійснено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо послуг, які надає територіальний центр та перевірено якість надання соціальних послуг соціальними робітниками.

За інформацією Березанського міського територіального центру соціального обслуговування