ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

18.09.2020

18.09.2020 року представники Березанської об’єднаної територіальної громади – завідувачі клубів сіл Лехнівка та Недра, Лариса Тимошенко та Юлія Улинська, взяли участь в обласному семінарі «Діяльність клубних закладів Київської області в умовах децентралізації – проблеми та їх вирішення», організованому КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».

Під час проведення семінару його учасниками вносились конструктивні пропозиції до комплексної Програми розвитку творчого потенціалу та культурного простору Київської області на 2021 – 2023 роки, роботу над якою вже розпочало управління культури Київської ОДА.  Представниками Міністерства культури та інформаційної політики України були презентовані основні акценти проєкту щодо Мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами, алгоритм створення Центрів надання культурних послуг в ОТГ та перспективи оплати праці фахівців галузі  культури.

Ткачук А.Р.,

начальник управління культури, національностей та релігій