ДЕНЬ МИРУ В БЕРЕЗАНСЬКОМУ НВК

21.09.2020

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

21 вересня учні Березанського НВК яскраво відзначили День миру. Тематично - інформаційна експозиція відобразила патріотичне прагнення учнів до миру в нашій державі, а яскраві, позитивні малюнки на подвір'ї школи та фотосесії учнів початкової ланки внесли позив у святкування. Що ж, як не радісні посмішки малят, є світлою надією на мирне майбутнє!

Ковальчук Т. Д.,

заступник директора з ВР