Повідомлення

14.05.2021

Про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Детальний план території по вул. Промисловій у м. Березань Київської області для розміщення молокозаводу та овечої ферми».

1. Повна назва документа державного планування:

Проект «Детальний план території по вул. Промисловій у м. Березань Київської області для розміщення молокозаводу та овечої ферми».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Березанська міська рада Київської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 14 травня 2021 р. у приміщенні Березанської міської ради та триватиме до 14 червня 2021 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування – «Детальний план території по вул. Промисловій у м. Березань Київської області для розміщення молокозаводу та овечої ферми» подаються до Березанської міської ради за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.

г) З проектом ДДП та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщені Березанської міської ради за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.

4. Немає потреби у транскордонних консультаціях щодо проекту документу державного планування.

Відповідальна особа – Перший заступник міського голови Хруль Руслан Федорович.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, з дня публікації.

 

В.о. міського голови                             (підпис)                               Руслан ХРУЛЬ

Файл звіту для завантаження: Звіт_СЕО.pdf

<<< До списку усіх оголошень