ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АМАЛ-АГРО" 42574016 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Проблема загибелі людей на водоймах особливої актуальності набуває зазвичай у купальний сезон, хоча насправді водна стихія здатна забирати життя тих, хто не дотримується відповідних правил, практично цілий рік.

Позачергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 15 травня 2024 року о 10 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Про встановлення КП „Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради“ тарифів на збирання та перевезення побутових відходів

про передачу нерухомого майна в оренду на  аукціоні, включеного до Переліку об’єктів комунальної власності, щодо яких прийнято рішення  про передачу в оренду на аукціоні

Комунальне підприємство "Міськводоканал Виконавчого комітету Березанської міської ради” 15.05.2024 р. буде проводити профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж.

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130

Обґрунтування щодо закупівлі робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі хірургічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» за адресою: Київська обл., Броварський р-н., м. Березань, вул. Михайлівська, 50» (код ДК 021:2015-45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

.

.

Відповідно до статті 32 Закону України „Про повну загальну середню освіту“ з метою створення умов для здобуття дітьми якісної освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти громади, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства та освітніх потреб населення оприлюднюється проект рішення Березанської міської ради „Про зміну типу закладу освіти та затвердження статуту в новій редакції“.

Замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) – ефективний метод лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів.

❗Прийом проводиться: пн – пт з 9.00 до 14.00 у 27 кабінеті.

18.04.2024 на засіданні постійної комісії з питань демонтажу тимчасових споруд та малих архітектурних форм із земель комунальної власності Березанської міської ради було розглянуто Акт обстеження тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Березань по вул.Шевченків шлях (біля будинку №156), проведений працівниками відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Березанської міської ради 12.04.2024.

Чергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 23 квітня 2024 року о 10 годині в залі засідань Березанської міської ради

Відділом архітектури та містобудування виконавчого комітету Березанської міської ради проводиться перевірка правовстановлюючих документів на тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, встановлених на території Березанської міської ради.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

Документи по атестації Березанської школи мистецтв

Позачергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 09 квітня 2024 року о 10 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Відповідно до статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України „Про житлово-комунальні послуги“, Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку“, керуючись Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 „Про затвердження Порядку конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку“ та рішенням виконавчого комітету Березанської міської ради від 05.04.2024 № 65 „Про проведення конкурсу з призначення управителя у багатоквартирних будинках, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком“ виконавчим комітетом Березанської міської ради оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку.

На виконання п. 6 Постанови від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» управління соціального захисту населення та праці Березанської міської ради інформує, що станом на 01.04.2024 року зареєстровано 28 заяв для забезпечення дитини реабілітаційними послугами.