Оголошення про проведення конкурсу

04.03.2022

„Виконавчий комітет Березанської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Головного спеціаліставідділу культури Березанської міської ради (бухгалтера).

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Спеціальні вимоги: вища освіта відповідного профілю (фінанси і аудит, облік і аудит і т.д. ), уміння працювати з комп’ютером ((рівень досвідченого користувача), досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), вміння роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного урядування, вміння працювати в команді, комунікабельність, неконфліктність, відповідальність, організованість, пунктуальність, стресостійкість.

Для участі в конкурсі подаються документи:

  • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • особова картка (форма П-2 ДС) з додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за  минулий рік за формою, передбаченою Законом України „Про запобігання корупції“;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • документ про повну загальну середню освіту – за умови, що він підтверджує вивчення української мови, як навчального предмета.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація  надається за телефоном  (04576) 6-49-62.    

Прийом документів проводиться до 16:00 год.  18 березня 2022 року за адресою: Березанська міська рада,  вул. Героїв Небесної Сотні, 1,                     м. Березань.

Документи подавати особисто повним пакетом.“

<<< До списку усіх оголошень