ПОВІДОМЛЕННЯ

04.02.2022

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості  Березанська міська рада оприлюднює Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням планувальної та функціональної структури, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Органи, що прийматимуть рішення про затвердження документа державного планування: орган згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувана процедура громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 05 лютого 2022 року по 06 березня 2022 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Березанська міська рада, за адресою: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, а також на офіційному сайті: http://berezan-rada.gov.ua/ протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Березанська міська рада, за адресою: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.

Електронна адреса: berezan_mr@ukr.net

Строк: з 05.02.2022 р. по 06.03.2022 р.

Відповідальна особа – начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор  Хмарська Наталія Володимирівна.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування за адресою: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

 

<<< До списку усіх оголошень