ПОВІДОМЛЕННЯ

24.12.2021

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Виконавчий комітет Березанської міської ради проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Замовником детального плану території є Виконавчий комітет  Березанської міської ради. Розробник - ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ». Підставою для розроблення є рішення Березанської міської ради від 26.08.2021 року № 284-23-VIIІ.

Ознайомитись з проектом «Детальний план території по вул. Промисловій, 52 в с. Яблуневе Березанської міської ради Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» можливо у відділі архітектури та містобудування виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою: 07541, м. Березань, вул. Героїв небесної Сотні, 4 та на офіційному сайті (http://berezan-rada.gov.ua/). 

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 24.12.2021 року до 24.01.2022 року за адресою: 07541, вул. вул. Героїв Небесної Сотні, 4  м. Березань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Відповідальна особа – начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор Хмарська Наталія Володимирівна.                                                                                                                                                                                                                                         

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника, розробника та платника у приміщенні зали засідань Березанської міської ради за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 1, м. Березань Броварського району Київської області 24.01.2022 року о 16:00 годині.

<<< До списку усіх оголошень