Оголошення про проведення конкурсу

16.12.2021

„Виконавчий комітет Березанської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

начальника відділу культури Березанської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Спеціальні вимоги: вища освіта відповідного профілю, уміння працювати з комп’ютером (рівень досвідченого користувача), досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), вміння роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного урядування, вміння працювати в команді, комунікабельність, неконфліктність, відповідальність, організованість, пунктуальність, стресостійкість.

Для участі в конкурсі подаються документи:

  • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • особова картка (форма П-2 ДС) з додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за  минулий рік за формою, передбаченою Законом України „Про запобігання корупції“;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • документ про повну загальну середню освіту – за умови, що він підтверджує вивчення української мови, як навчального предмета.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація  надається за телефоном  (04576) 6-49-62.    

Прийом документів проводиться до 17:00 год.  17 січня 2022 року за адресою: Березанська міська рада,  вул. Героїв Небесної Сотні, 1 м.Березань.

Документи подавати особисто повним пакетом.“

<<< До списку усіх оголошень