Офіційний портал

КОНТАКТИ АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ

БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДОВІДНИК ТЕЛЕФОННИХ НОМЕРІВ

Прізвище ім`я, по батькові

Посада

 

Службовий телефон

Тимченко Володимир Григорович

Міський голова

6 47 07

Яхно Катерина Григорівна

в.о керуючий справами

6 27 54

Павленко Олександр Іванович

Заступник міського голови

6 47 07

Хруль Руслан Федорович

Заступник міського голови

6 47 07

                                                              

АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Відділ організаційно-кадрової роботи

та з питань внутрішньої політики

Шкулета Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст

6-47-07

Бордилєва Вікторія Василівна

Головний спеціаліст

 

Коркач Лариса Григорівна

Головний спеціаліст

с. Садове

Роздобудько Наталія Анатоліївна

Провідний спеціаліст

6 49 62

                                      

Сектор взаємодії з громадськістю

Ковтун Альона Петрівна

Завідувач

сектору

6 47 07

 

Павленко Яна Вікторівна

Головний

спеціаліст

6 47 07

 

Кравцова Олена Аркадіївна

Спеціаліст-адміністратор системи

 

 

Юридичний відділ

Олексійчук Людмила Валеріївна

Начальник відділу

6 47 07

 

Загальний відділ

Скибенко Інна Вікторівна

Начальник відділу

6 47 07

Лепіско Тетяна Борисівна

Головний спеціаліст

 

6 47 07

Васіна Ганна Миколаївна

Головний спеціаліст

 

6 47 07

Роздобудько Світлана Петрівна

Секретар міського голови

6 47 07

Іваніщенко Наталія Михайлівна

Архіваріус

6 32 34

Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

Харченко Наталія Костянтинівна

Головний бухгалтер, начальник відділу

6 38 47

Харченко Тамара Василівна

Заступник головного бухгалтера, начальника відділу

6 38 47

Роздобудько Оксана Іванівна

Головний спеціаліст

6 38 47

Хлань Юлія Іванівна

Головний спеціаліст

6 38 47

Глушко Володимир Григорович

Водій

 

 

Лапа Людмила Василівна

Прибиральник службових приміщень

 

Сулима Дар'я Семенівна

Прибиральник службових приміщень

 

УПРАВЛІННЯ, ВІДДІЛИ ТА ІНШІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Гаркуша Лариса Леонідівна

Начальник відділу-головний архітектор

6 28 01

Чепурна Людмила Володимирівна

Головний спеціаліст

6 28 01

Шаповалова Алла Вікторівна

начальник КП

 «Архітектурно-планувальне бюро»

6 28 01

Кирда Рімма Ашиківна

Завідувач сектору ЖКГ

6 35 10

Шамша Ігор Володимирович

Головний спеціаліст сектору ЖКГ

6-35 10

Архівний сектор

Зеленова Олена Петрівна

Начальник архівного сектору

6 32 34

 

Літвіх Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст

6 32 34

Служба у справах дітей та сім’ї

Рощина Світлана Олександрівна

Начальник служби

6 49 36

Верес Леся Олександрівна

Головний спеціаліст служби

6 49 36

Андрєєва

Світлана Валеріївна

Фахівець з соціальної роботи

 

Юдіна Алла Анатоліївна

Фахівець з соціальної роботи

6 35 86

Коломієць Оксана Анатоліївна

Фахівець з соціальної роботи

6 35 86

Сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Харченко Сергій Григорович

 

Завідувач сектору

6-47-07

Відділ з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла

Іващенко Наталія Степанівна

Начальник відділу

6 47 07

Гаврилюк Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст

6 47 07

Самійленко Світлана Анатоліївна

Провідний спеціаліст

6 47 07

Жубінська Ніна Миколаївна

Спеціаліст І категорії

6 47 07

Управління  землекористування та агропромислового розвитку

 

Начальник управління

6 48 96

Богачук Юлія Юріївна

Начальник відділу з земельних питань

6 48 96

Лепська Леся Василівна

головний спеціаліст відділу з земельних питань

6 48 96

Хмарська Наталія

Володимирівна

Начальник відділу агропромислового розвитку

6 48 96

Відділ ведення державного реєстру виборців

Чорна Ніна Валеріївна

Начальник відділу

6 34 32

Євенко Віра Петрівна

Головний спеціаліст

6 27 77

Харченко Юлія Олександрівна

Провідний спеціаліст

6 34 32

Центр надання адміністративних послуг

Скрипник Ольга Василівна

Начальник ЦНАП

6 44 43

Хруль Леся Валентинівна

Адміністратор

6 43 08

Брус Алла Валеріївна

Адміністратор

6 43 08

Діденко Віталія Валеріївна

Адміністратор

6-43-08

Лященко Анастасія Вікторівна

Адміністратор

6-43-08

Герасимова Тетяна Олександрівна

Адміністратор

6-43-08

                                            ВІДДІЛ З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ

Бриков Олександр Сергійович

Начальник відділу-державний реєстратор

6 49-86

Кібенко Юлія Миколаївна

Державний реєстратор

6  49 86

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Ткачук Антоніна Ростиславівна

 

Начальник відділу

 

6 26 38

Хмарук Вікторія

Вікторівна

Провідний спеціаліст

6 26 38

Працівники закладів культури

Ук Світлана Олександрівна

Директор школи мистецтв

6 21 73

6 27 63

Снарська Любов Миколаївна

Директор централізованої бібліотечної системи

6 26 69

Стадник Ольга Дмитрівна

Завідувач центру дозвілля

6 42 90

Рих Галина Лаврентіївна

Директор краєзнавчого музею

6 32 70

Управління соціального захисту населення та праці

Москаленко Лариса Аркадіївна

Начальник управління

6 29 03

Клименко Валентина Володимирівна

Заступник начальника управління

6 24 83

Лисина Олена Віталіївна

Начальник відділу прийняття рішень щодо надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій

6 46 85

Мартинець Ірина Олександрівна

Литовка Любов Миколаївна

Завідувач сектору державних соціальних інспекторів – головний державний соціальний інспектор

6 29 03

 

6 30 42

 

Таран Тетяна Павлівна

Директор Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Бухгалтерія

6 24 62

 

 

 

6 25 57

Нипорка Ярослав Васильович

Голова Березанської міської організації ветеранів

 

Сарнацький Анатолій Володимирович

Голова спілки інвалідів «Надія»

 

Сектор контролю за додержанням законодавства про працю

Качанов Ігор Васильович

Завідувач сектору

6 30 38

                                                      

Сектор молоді та спорту

Іванова Лариса Василівна

Завідувач сектору молоді та спорту

6 43 82

Семеляк Олександр Петрович

Головний спеціаліст

6 43 82

Дмитренко Григорій Іванович

Директор спортивного комплексу «Дружба»

6 43 82

Ук Дара Чан

Спортивний клуб «Нага»

 

Дмитренко Петро Миколайович

Футбольний клуб «Дружба»

 

                              Фінансове управління виконавчого комітету

Березанської міської ради

Матвієнко Валентина Миколаївна

Начальник управління

6 36 96

6 27 03

Відділ освіти

Загорулько Оксана Володимирівна

 

Лосєва

Людмила Іванівна

Начальник відділу

 

Бухгалтерія

 

Зав.метод.кабінету

6 43 80

 

6-39-96

 

6-33-47

ЗОШ№1

Ігнатій Ольга Іванівна

Директор

6 36 37

6 26 08

ЗОШ№2

Дмитренко Ірина Федорівна

Директор

6 49 60

НВК

Дегтярьова Любов Петрівна

Директор

6 28 46

ЗОШ№4

Полтавець Лідія Михайлівна

Директор

6 22 81

«Сонечко»

Жила Олена Анатоліївна

Завідувачка

6 43 01

«Ромашка»

Лещенко Ольга Володимирівна

Завідувачка

6 46 89

«Ластівка»

Кісілюк Параска Андріївна

Завідувачка

6 24 63

«Лелеченька»

Апатіна Таміла Валеріївна

Завідувачка

6 51 70

«Світанок»

Тарасенко Людмила Євгенівна

Завідувачка

6 34 61

                                   ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Центр дитячої та юнацької творчості «Надія»

Директор

 

 

Дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»

Директор

Фесенко Олексій Іванович

 

Березанський професійно-аграрний ліцей (ПАЛ)

Директор

Джура Юлія Борисівна

 

6 49 58

6 30 45

Березанське представництво ПАТ ВНЗ МАУП(центр дистанційного навчання)

Директор

Кащеєва Галина Миколаївна

6 42 64

Комунальні служби

КП «Міськводоканал»

Іванчук Юрій Анатолійович

Начальник

6 25 18

Жеребко Сергій В’ячеславович

Заст. начальника

6 25 18

6 32 55

 

«Житлово-побутове підприємство»

Яхно Олександр Григорович

Начальник

6 23 39

Бакуменко Віктор Вікторович

Гол. інженер

6 28 04

Ігнатенко Любов Петрівна

Благоустрій

6 41 04

Підприємство «Березаньтепломережа»

Калініченко Ігор Васильович

Начальник

6 30 35

Глушко Олена Миколаївна

Гол. бухгалтер

6 30 35

Гаврилов Володимир Олегович

ТОВ»Поліське теплове обладнання»

 

 

Газконтора

6-49-32

КП «Березанський комбінат комунальних підприємств»

Окладний Олександр Сергійович

Начальник

6 37 70

 

Головний бухгалтер

6 43 56

6 44 59

 

Баришівський РП ПАТ «Київобленерго»

Козинець Валерій Леонідович

Начальник дільниці

 

 

диспетчер

6 51 58

6 50 60

6 57 44

 

6 57 00

6 55 39

Березанський центр поштового зв'язку

Мелешко Світлана Вікторівна

Начальник Бориспільського центру поштового зв'язку

045 95 6 12 24

5 07 72

6 04 37

Доник Надія Миколаївна

Завідувач міського центру поштового зв'язку

Центр 6 39 55

Вокзал 6 54 51

Довідкова служба 5 22 22

 

 

Укртелеком

6 41 51

 6 27 75

Редакція міської газети «Березанська громада»

Тимінько Віктор Володимирович

Редактор газети

6 29 81

Мірошніченко Олеся Володимирівна

Заст. редактора

6 33 94

 

Соловйова (Набок) Тетяна Федорівна

Кореспондент

6 42 66

Дідик Тамара Петрівна

Кореспондент

6 42 66

                                                  ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Березанська міська лікарня

Луценко Володимир Вікторович

Головний лікар

6 30 48

6-39-72 факс

Вусятицький Юрій Романович

Заст. головного лікаря по медичній частині

6 27 30

Куява Алла Іванівна              

Головний лікар КНП»Центр первинної медико-санітарної допомоги»

6 20 64

реєстратура

Головний бухгалтер

  63972  63891

6 33 95

Демків Мирослав Михайлович

Екстренна медична допомога

6 32 83

 

 

 

     

Березанська міська державна лікарня ветеринарної медицини

Горбатко Анатолій Миколайович

Начальник Баришівської районної держ лікарні вет медицини

6 42 67

Макарцова Оксана Федорівна

В.о. начальника

6 42 67

Аптечні заклади

Аптека «ТАС»

Сорочак Тетяна Петрівна

Завідуюча

Центр

 

Аптека «ТАС»

Папій Ірина Володимирівна

Завідуюча

Територія лікарні

6 36 32

Аптека «Будьте здорові»

Філімонова Інна Олександрівна

Завідуюча

 

Аптека ТОВ «Велесфарм»

Гагалкін Володимир Олексійович

Директор департаменту

6 59 76

Аптека ТОВ «Фарма-маркет»

Іванчук Юрій Анатолійович

Директор

Вокзал 

6 43 85

Тер. лікарні

6 28 97

                                                КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ

Управління державної казначейської служби

Рудь Анжела Віталіївна

Начальник

6 20 05

Ручка Тетяна Анатоліївна

Заст. начальника

6 47 38

Полтавець Антоніна Анатоліївна

Гол. бухгалтер

6 25 83

6 16 74

БАНКИ

Ощадний банк

Миколець Альона Вікторівна

Керуюча

6 44 46

ПАТ «Приват банк»

Лудченко Оксана Миколаївна

Керуюча

6 29 17

6 28 28

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

Баришівське об`єднане Управління пенсійного Фонду

Коваленко Наталія Володимирівна

Начальник

5 23 43

Березанський міський центр зайнятості

Глущук Юрій Васильович

Директор

6 27 79

Прозорова Лариса Андріївна

Заступник

6 34 93

РАГС

 

6 34 09

                                                   КЕРІВНИКИ

Кошель Олександр Іванович

Начальник ДРП-3 (дорвідділ)

6 10 83

Манов Олександр Васильович

Лісник

6 49 33

Крот Олександр Михайлович

Військовий комісар Березанського міського військового комісаріату

6 35 50

Дитюк Сергій Миколайович

Заступник комісара, начальник мобілізаційного відділу,майор

6 40 35

Лисенко Костянтин Миколайович

 

 

 

Геєць Сергій Васильович

В.о. начальника Баришівського РС ДСНС України в Київській області

 

Нач.по

м.Березань

6 31 01

5 15 61

 

 

 

6 31 01

Приймальня

Белла центр

6 55 11

Івасенко Віталій Юрійович

В.о. начальника Березанського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області

6 25 04

6 29 30 чергова частина

Мельник Роман Вікторович

Начальник залізничної станції

 

Голік Галина Костянтинівна

Голова Березанського міського суду

6 44 78

6 44 91(факс)

Тищенко Ніна Володимирівна

Державний нотаріус

6 21 97  

6 49 99

Степаненко Ірина Сергіївна

Прокуратура Баришівка

      

Іораш Світлана Миколаївна

Виконавча служба

       6 26 52

      6 45 49

Тищенко Оксана Василівна