Офіційний портал

Новини

29 СІЧНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ СПЛАТИ АВАНСУ З ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

29 січня – останній день для сплати авансу з транспортного податку та податку на нерухомість за IV квартал 29 січня 2020 року останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно пп. 266.10.1 ПКУ юридичні особи сплачують відповідний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 29 січня 2020 року є також останнім днем сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року транспортного податку. Нагадуємо, транспортний податок сплачується юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації (пп. 267.8.1 ПКУ).
Матвієнко В.М., начальник фінансового управління

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ПРЕДОПЛАТИ ПО-НОВОМУ

Постанову № 117 скасовано. Порядок проведення передоплати по-новому. Розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів (крім закордонних дипломатичних установ) у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати попередню оплату в разі закупівлі: товарів, робіт і послуг за поточними видатками – на строк не більше 3 місяців; товарів, робіт і послуг за капітальними видатками та державними контрактами (договорами); періодичних видань – на строк не більше ніж 12 місяців; товарів, робіт і послуг, що закуповуються за ЗЕД-контрактами (договорами), укладеними на виконання міжнародних зобов’язань; товарів, робіт і послуг, що закуповуються для забезпечення національної безпеки та оборони держави, а також для забезпечення участі України у міжнародних, національних та всесвітніх виставкових заходах, – на строк не більше ніж 24 місяці.

«УКРАЇНА ПОНАД УСЕ»: У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності — історичне свято з дня проголошення 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди відзначення 101-ї річниці Соборності України, 22 січня у Березанській ОТГ відбулися урочисті заходи – «Україна понад усе» за участі представників Березанської громади, серед яких працівники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, учнівська молодь, населені пункти, що доєдналися до Березані, містяни та гості. Жителі громади разом із учнями та педагогами всіх загальноосвітніх закладів Березанської об’єднаної територіальної громади, тримаючись за руки, долучилися до патріотичного флешмобу «Живий ланцюг Соборності», як символу згуртованості, єдності та неподільності українських земель.Сторінка - 1 з 40