Офіційний портал





Останні новини

ЧИ ОПОДАТКОВУВАТИ ПОДАТКОМ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ?
З метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку-фізичної особи не включаються витрати роботодавця на обов'язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом "Про захист населення від інфекційних хвороб" від 06.04.2000 р. № 1645-ІІІ (п.п. 165.1.19 ПКУ). Відповідно до ст. 21 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" обов'язкові попередні (до прийняття на роботу) та періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, проводяться за рахунок роботодавців у порядку, встановленому законодавством.
ВСІ НОВИНИ

 

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ

 

Image
Image

Веб - камера 01

Image

Веб - камера 02

Image

Веб - камера 03