Офіційний портал

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ17 січня 2020 року в.о. міського голови Руслан Хруль провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд членів комісії були винесені питання соціально-правового захисту дітей.

Зокрема, відповідно до плану роботи були заслухані звіти про стан утримання, виховання та навчання дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячому будинку сімейного типу родини Бурдунів "Оберіг". А також в рамках акції "Різдвяні дзвони", яку проводить служба у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації, в.о. міського голови Руслан Хруль вручив батькам-вихователям Віктору та Тетяні Бурдун подяку за внесок у розвиток духовних та сімейних цінностей дітей, забезпечення прав, інтересів та найкращих інтересів для їхнього розвитку, та цінний подарунок.

Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За результатами розгляду питань ухвалено рішення взяти 2 сім'ї під соціальний супровід, окремих батьків попереджено про відповідальність за невиконання батківських обов'язків відносно дітей.

Рощина С.О.,

начальник служби у справах дітей та сім'ї

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (454 переглядів)
22.06.2020 (364 переглядів)
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОДА В.ВОЛОДІНА ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Шановні жителі Київщини! 22 червня на знак глибокої шани до подвигу всіх, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні в Україні встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ми вклоняємось кожному воїну-фонтовику, ветерану війни, партизану та працівнику тилу, які ризикуючи своїм життям принесли мир на українську землю. Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з ворогом, подарувавши свободу своїм нащадкам. Сьогодні ми особливо гостро відчуваємо ціну свободи. Знову відстоюємо право на незалежне мирне життя. Відстоюємо право українського народу на вибір. Вибір жити у вільній європейській Україні. Вічна пам’ять полеглим! Честь і слава Героям!
Голова Київської облдержадміністрації Василь ВОЛОДІН

22.06.2020 (192 переглядів)
22.06.2020 (283 переглядів)


Сторінка - 2 з 834