Офіційний портал

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ


ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИТривають роботи з реконструкції центральної частини міста, що передбачають заміну дорожнього покриття, бордюрів та укладання бруківки. Також ремонт пішохідних доріжок і заміна бордюрів відбувається по вулиці Набережна (від Березанського НВК до залізничного вокзалу) та по вулиці Гагаріна (від музею до магазину «Скарбничка»).
Дбаючи про власну безпеку та безпеку інших, закликаємо водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ


09.10.2019 (772 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (204 переглядів)
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОДА В.ВОЛОДІНА ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Шановні жителі Київщини! 22 червня на знак глибокої шани до подвигу всіх, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні в Україні встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ми вклоняємось кожному воїну-фонтовику, ветерану війни, партизану та працівнику тилу, які ризикуючи своїм життям принесли мир на українську землю. Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з ворогом, подарувавши свободу своїм нащадкам. Сьогодні ми особливо гостро відчуваємо ціну свободи. Знову відстоюємо право на незалежне мирне життя. Відстоюємо право українського народу на вибір. Вибір жити у вільній європейській Україні. Вічна пам’ять полеглим! Честь і слава Героям!
Голова Київської облдержадміністрації Василь ВОЛОДІН

22.06.2020 (44 переглядів)
22.06.2020 (154 переглядів)


Сторінка - 2 з 834