РОБОТА ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ С.ЛЕХНІВКА

РОБОТА ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ С.ЛЕХНІВКАРобота фахівця із соціальної роботи сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сімї виконавчого комітету Березанської міської ради Олени Жунь в с. Лехнівка спрямована на соціальну підтримку сімей, дітей, забезпечення їхніх прав і свобод, поліпшення життєдіяльності, задоволення потреб тощо.

Так, протягом тижня складено фахівцем з соціальної роботи складено 3 акти обстеження соціально побутових умов проживання сімей. Під час обстеження виявлено сім'ю, в якій батьки не виконують своїх обов'язків щодо догляду за неповнолітніми дітьми та зловживають алкоголем. Фахівцем проведено бесіду щодо догляду за дітьми, дотримання санітарних норм проживання сім'ї та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків, а також складено оцінку потреб сім'ї.

Крім того, фахівцем здійснюється соціальний супровід 6 сімей , які перебувають на обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини. В цих родинах постійно проводяться бесіди щодо працевлаштування батьків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання, ведення здорового способу життя, догляду та виховання дітей. За час супроводження в одній із сімей надано допомогу з поновлення втрачених документів (паспортів), погашено заборгованість із оплати комунальних послуг, зроблено невеликий косметичний ремонт житла; в іншій сім'ї за час супроводження проведено ремонт на кухні, наведено порядок на прибудинковій території, постійно проводяться бесіди щодо працевлаштування батька. На жаль,є сім'я, в якій мати не реагує на попередження про відповідальність щодо виконання батьківських обов'язків, неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності (штрафу) за невиконання батьківських обов'язків.

Разом з тим, більшість батьків, які перебувають в складних життєвих обставинах, охоче йдуть на контакт та дослухаються до порад фахівця.

Андрєєва С.В.,

в.о. начальника служби у справах дітей та сімї

13.09.2019 (133 переглядів)
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В БЕРЕЗАНСЬКОМУ НВК

З 09 по 13 вересня 2019 року в Березанському НВК яскраво пройшов Олімпійський тиждень. Це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учні 11 класу розповіли про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських ігор. Учні старших класів змагалися за звання найкращої команди волейболістів. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір з шашок між учнями 7-х класів. 10 вересня учні середніх класів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість(біг в мішках), спритність(долання перешкоди), силу «Перетягування канату», кмітливість та винахідливість. Після завершення змагань підведено підсумки. Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами.

13.09.2019 (87 переглядів)
13.09.2019 (246 переглядів)
12.09.2019 (60 переглядів)
НАВЧАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ В БЕРЕЗАНСЬКОМУ НВК

З метою запобігання паніки та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу під час надзвичайної ситуації (пожежі), в Березанському НВК 12 вересня 2019 року була проведена навчальна евакуація з приміщення школи. В заході взяли участь учні 1-11 класів, трудовий колектив, працівники інклюзивно-ресурсного центру. Евакуація розпочалась за сигналом «Увага! Всім!» (автоматичний режим оповіщування) о 9 годині 35 хвилин. Учасники освітнього процесу залишили приміщення закладу організовано і спокійно. В деякій мірі емоційно відреагували на звуковий сигнал першокласники. Та під керівництвом досвідчених, мудрих вчителів тривожні відчуття наймолодші школярі перебороли і вчасно евакуювались. Відповідальні за цивільний захист координували роботу по евакуації, не допускаючи скупчення дітей на виході зі школи.

12.09.2019 (165 переглядів)