ПАТРОНАТНА СІМ'Я

15 травня закінчився термін перебування 2 дітей в сім’ях патронатних вихователів Тонкошкурої Т.Д. та Суржок Ю.Ф., які проживають в с. Лехнівка. Дітей повернено до біологічних родин. Після 3-х місячної співпраці батьків з членами міждисциплінарної команди вдалося подолати причини, у зв’язку з якими діти були влаштовані на тимчасове проживання та виховання в сім’ї патронатних вихователів. Ще деякий час дітиперебуватимутьна обліку служби у справах дітей та сім’ї, а їхніродини– під соціальним супроводом. Перший досвід роботи закінчився позитивно – вдалося зберегти біологічні сім’їдітей, мінімізувати та подолати складні життєві обставини. Патронатні вихователі і батьки помітили позитивні зміни в поведінці дітей: вони стали дисциплінованішими, відповідальнішими, спокійнішими. Ще протягом семи днів патронатні вихователі будуть надавати рекомендації щодо подальшого виховання дітей.

У Березанській ОТГ нині функціонує дві патронатні родини, які готові приймати на тимчасове проживання дітей з родин, які потрапили в складні життєві обставини.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками.

С.О. Рощина,

начальник служби у справах дітей та сім’ї
виконавчого комітету Березанської міської ради

Workshop для ЦНАП

За участю першого заступника голови КОДА Світлани Свищевої, директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Ярослава Вишні, керівника офісу реформи адміністративних послуг Семеніхіна Володимира, експерта офісу реформи адміністративних послуг Остапенко Павла 22 травня 2019 року відбувся воркшоп «Кращі практики надання адміністративних послуг у ЦНАП». Участь взяли представники ЦНАПів Київщини. В ході заходу ми ознайомилися з діяльністю ЦНАПів та обговорили шляхи оптимізації та удосконалення надання адміністративних послуг для населення. Завдяки створенню ЦНАПів, жителі відчули зручність та комфорт у отриманні адміністративних послух, а місцевий бюджет поповненням коштів. То ж ми робимо важливу справу!!!!!!!!!!
Скрипник О.В., Начальник ЦНАП виконавчого комітету Березанської міської ради

ЕКСКУРСІЯ ДО АВІАКЛУБУ

Сьогодні, 23 травня 2019 р., учні 9 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 для розширення знань про можливий вибір майбутньої професії відвідали профорієнтаційний захід. Під час екскурсії на місцевому аеродромі учням школи була проведена цікава екскурсія з оглядом наявних літаків, показовий політ. Про правила прийому та переваги навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» розповів доцент кафедри авіа та ракетобудування Дмитро Миколайович Зінченко. Учні залюбки долучилися до керівника авіамодельного гуртка Ю.Н. Матковського для виготовлення своїми руками моделей літаків. Його детальні інструкції та пояснення допомогли учням із запропонованих схем скласти пінопластові моделі літака. Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та залишив в пам’яті учнів незабутні враження.
Звєкова О.А., вчитель історії Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів N1

23.05.2019 (175 переглядів)