ПАТРОНАТНА СІМ'Я

15 травня закінчився термін перебування 2 дітей в сім’ях патронатних вихователів Тонкошкурої Т.Д. та Суржок Ю.Ф., які проживають в с. Лехнівка. Дітей повернено до біологічних родин. Після 3-х місячної співпраці батьків з членами міждисциплінарної команди вдалося подолати причини, у зв’язку з якими діти були влаштовані на тимчасове проживання та виховання в сім’ї патронатних вихователів. Ще деякий час дітиперебуватимутьна обліку служби у справах дітей та сім’ї, а їхніродини– під соціальним супроводом. Перший досвід роботи закінчився позитивно – вдалося зберегти біологічні сім’їдітей, мінімізувати та подолати складні життєві обставини. Патронатні вихователі і батьки помітили позитивні зміни в поведінці дітей: вони стали дисциплінованішими, відповідальнішими, спокійнішими. Ще протягом семи днів патронатні вихователі будуть надавати рекомендації щодо подальшого виховання дітей.

У Березанській ОТГ нині функціонує дві патронатні родини, які готові приймати на тимчасове проживання дітей з родин, які потрапили в складні життєві обставини.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками.

С.О. Рощина,

начальник служби у справах дітей та сім’ї
виконавчого комітету Березанської міської ради

19.08.2019 (163 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)
19.08.2019 (27 переглядів)
ЯРЕШКАМ - 319!

У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

18.08.2019 (730 переглядів)