ВЕРХОВНА РАДА ВВЕЛА АДМІНІСТРАТИВНУ ТА КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ ПРИ КОРОНАВІРУСІ

Враховуючи ситуацію, що склалась в Україні та у світі у зв'язку з пандемією СOVID-19, 17 березня 2020 Верховною Радою України на позачерговому пленарному засіданні прийнято Закон«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». Документом, зокрема, передбачається запровадження адміністративної та посилення кримінальної відповідальності за порушення режиму карантину. Кодекс про адміністративні правопорушення Українидоповнено статею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей». Так, за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування - штраф для громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 - 34 000 грн), для посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (34 000 - 170 000 грн).

18.03.2020 (507 переглядів)
ПОГОДЖЕНО ЗАКУПІВЛЮ 7-МИ ПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ НСЗУ

Про це сьогодні, 2 березня, у ході щотижневої апаратної наради, яку провів міський голова Володимир Тимченко, повідомив директор КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» Володимир Луценко. Зокрема, закупівлю пакетів платних медичних послуг, у зв’язку з дотриманням медичним закладом вимог НЗСУ, погоджено за такими напрямами: амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу; мамографія грудних залоз; езофагогастродуеноскопія (діагностична/з ендоскопічною маніпуляцією); колоноскопія; лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах; хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах, а також стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій.

26.02.2020 (387 переглядів)