Офіційний портал

Новини

18.11.2019 (492 переглядів)
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 28.10.2019

Сьогодні, 28 жовтня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників міського голови, керуючого справами, в. о. старост сіл, керівників структурних підрозділів, установ та організацій громади. На початку наради, міський голова Володимир Тимченко, запросив до слова начальника дільниці №4 ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50» Олександра Лесика, який розповів про хід виконання робіт з реконструкції центральної частини міста. Олександр Васильович зазначив, що на разі роботи виконано лише на 60 %, на вирівнюючий шар, покладуть ще фінішний. З метою якісного завершення робіт, керівник просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і за можливості, об’їжджати цю ділянку дороги. Згодом жителів проінформують про дату та час обмеження руху центром міста.

28.10.2019 (322 переглядів)
ПАТРІОТИЧНИЙ АВТОПРОБІГ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ КОЗАЦТВА

За ініціативи голови громадської організації "Ветерани-захисники України "Березанська сотня" Володимира Сивака та за підтримки Березанської міської ради та її виконавчого комітету сьогодні у місті Березань відбувся патріотичний автопробіг з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва. Колона автомашин з українською символікою проїхалася центральними вулицями міста. З метою єднання військовослужбовців і звичайних жителів, виховання патріотичного духу до заходу долучилися представники органів місцевого самоврядування, Березанський військовий комісаріат, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, військовослужбовці, активісти та жителі громади. Учасники автопробігу вшанували пам'ять земляків, які загинули в боях на Сході України – Олександра Бобка, Олега Братка та Сергія Захаревича, а також поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та на могили побратимів.
Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

15.10.2019 (73 переглядів)
Я У СВІТІ

Проектна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, адже вона створює умови для творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції. Самостійне здобування знань, їхня систематизація, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему й ухвалювати рішення відбувається саме через метод проекту. Дітей варто навчати найголовнішим чином того, щоб вони здобували знання не тільки з книг, а спостерігали самі небо і землю, дуби і ялинки, тобто, щоб вони досліджували і пізнавали самі предмети, а не пам’ятали тільки чужі спостереження і пояснення. Отже, метод проектів дозволяє наблизити навчальний процес до життя, до потреб дітей, навчальний матеріал адаптувати до реальних життєвих ситуацій, а головне – робить навчання молодших школярів цікавим і змістовним, а процес набуття знань простим і доступним.

10.10.2019 (462 переглядів)
08.10.2019 (65 переглядів)
У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН

Традиційно, у першу неділю жовтня, освітяни відзначають професійне свято. З цієї нагоди, сьогодні, у міському будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, куди завітали представники органів місцевого самоврядування, педагогічні колективи, жителі та гості громади. З нагоди свята секретар Березанської міської ради Олег Сивак і начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Загорулько відзначили нагородами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та подяками міського голови кращих педагогічних працівників і колективи навчальних закладів, а також подякували присутнім за самовіддану щоденну працю, спрямовану на виховання підростаючого покоління, неоціненний внесок у розвиток суспільства, творчий підхід, уміння вкладати у душі молодого покоління знання і навички.

02.10.2019 (625 переглядів)
НАРАДА З ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Завідувачем сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради Коломієць О. А. 23 вересня 2019 року проведено нараду з фахівцями із соціальної роботи Бовт Є. В., Бідюк В. В., Кольгою С. В., Жунь О. В., Кохан О. С. на тему: «Порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах». Під час обговорення були розглянуті питання щодо раннього виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з метою надання необхідної допомоги у вирішенні проблем (збереженні сімейного середовища для дитини, запобіганні вилученню дітей із сімей, допомозі соціально неадаптованим сім’ям у набутті навичок відповідального батьківства та пошуку власних ресурсів для самостійного розв’язання життєвих проблем сім’ї).

23.09.2019 (325 переглядів)
ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ВОЇНА АТО СЕРГІЯ ЗАХАРЕВИЧА

22 вересня у селі Недра відбувся футбольний турнір пам’яті Cергія Захаревича – нашого земляка, котрий героїчно загинув на Сході України у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. На турнірі були присутні мама Сергія, Тамара Карпівна Захаревич, в. о. старости Михайло Деркач та земляки, які поклали квіти до могили на честь героя, щоб віддати данину пам’яті цьому мужньому воїну. Участь у змаганнях взяли команди із сіл Садове, Недра, Лехнівка. Переможцем турніру стала команда з с. Садове. Після завершення всі учасники були нагороджені медалями та кубками. Нагадаємо, що Захаревич Сергій Юрійович – народився 30 серпня 1996 року в с.Недра Баришівського району Київської області. Зростав у сім’ї де були два старших брати і мама – Захаревич Тамара Карпівна. З дитинства – підтримував і допомагав матері.

22.09.2019 (565 переглядів)


Сторінка - 1 з 4