Офіційний портал

Новини

21.02.2020 (388 переглядів)
ОБЕРЕЖНО - БОТУЛІЗМ!

Ботулізм - небезпечне токсико-інфекційне захворювання, яке протікає з ураженням нервової системи, що викликається паличкою ботулізму Clostridium botulinum Захворювання виникає в результаті попадання в організм продуктів харчування, води або аерозолів, заражених ботулотоксином - речовиною, яка виробляє паличка ботулізму. Інфекція потрапляє в організм через слизові оболонки дихальних шляхів, шлунково-кишковий тракт, пошкоджену шкіру та легені. Ботулізм може проявлятися у вигляді одиничних отруєнь або у вигляді отруєнь цілих груп людей. В даний час найчастіше зустрічаються випадки захворювання, пов'язані з вживанням солоної риби (таранки) та консервів домашнього приготування. Без використання сучасних методів лікування ботулізму летальний результат становить до 30-60 %. Смерть настає внаслідок паралічу дихальної мускулатури і дихальної недостатності. Імунітет після перенесеного захворювання не розвивається, тобто людина може захворіти повторно.

20.02.2020 (76 переглядів)
ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2020 РОКУ СТАРТУЄ!

До уваги пільгових категорій населення щодо оздоровлення дітей у 2020 році! Шановні батьки! Не зважаючи на ще подекуди зимову погоду, оздоровчий сезон 2020 року вже стартував! Якщо ви маєте бажання оздоровити своїх дітей віком від 7 до 17 років у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а зокрема дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти учасників АТО, діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань,

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

У Лехнівській ЗОШ І-ІІІ ст. протягом 27.01-31.01 проходив тиждень математики згідно затвердженого плану. Головним завданням проведених заходів було підвищення інтересу до вивчення предмету, розвиток творчої фантазії, логічного мислення, пізнавальної діяльності, формування відповідальності та креативності. Початкові класи взяли участь в конкурсі малюнків «Геометричні фантазії». Учнями 6-7 класів був переглянутий відеофільм «Математика в природі. Історія виникнення математики», в якому розкрито роль фізико-математичних процесів у формуванні Всесвіту. Крім того, між учнями 5 та 6 класів відбулись захопливі інтелектуальні змагання в «Математичному кафе» проведені вчителем Проценко Т.Л.. За правилами гри кожна команда отримала стартовий капітал в умовних одиницях. Перемогу отримала збірна команда, яка змогла його подвоїти виконуючи завдання «Меню».

03.02.2020 (370 переглядів)
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Сьогодні, 3 лютого, традиційно ранок понеділка розпочався зі щотижневої апаратної наради, яку провів міський голова Володимир Тимченко із заступниками, керівниками структурних підрозділів, комунальними службами та організаціями громади. На початку наради Володимир Григорович запросив до слова Оксану Загорулько – начальника відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради, яка повідомила, що нині проходять Всеукраїнські учнівські олімпіади з різних дисциплін, де беруть участь обдаровані та, безперечно, талановиті учні громади. Зокрема, за словами Оксани Володимирівни, цього року Березанську ОТГ на рівні області представляє 31 учень. На разі серед них вже відомі 4 переможці, які здобули призові місця. Варто наголосити, що конкурсні етапи триватимуть аж до березня, а, отже, у дітей ще будуть шанси й надалі поповнити ряди переможців. Також начальник відділу освіти повідомила, що 25 лютого свої наукові роботи на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членівМАН захищатимуть 6 юних представників громади. Сьогодні троє з них свої напрацювання представили публіці під час засідання, серед них: Драч Владислав (ЗОШ №4), Супрун Олег (Пилипчанський НВК), Хобта Богдана (ЗОШ №4). Під бурхливі оплески присутніх, талановита молодь не лише захистила свої наукові праці, впевнено та гідно трималися перед аудиторією, але й продемонструвала інтелектуальний розвиток, реалізацію своїх здібностей та належну підготовку до активної діяльності у галузі науки.

«УКРАЇНА ПОНАД УСЕ»: У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності — історичне свято з дня проголошення 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди відзначення 101-ї річниці Соборності України, 22 січня у Березанській ОТГ відбулися урочисті заходи – «Україна понад усе» за участі представників Березанської громади, серед яких працівники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, учнівська молодь, населені пункти, що доєдналися до Березані, містяни та гості. Жителі громади разом із учнями та педагогами всіх загальноосвітніх закладів Березанської об’єднаної територіальної громади, тримаючись за руки, долучилися до патріотичного флешмобу «Живий ланцюг Соборності», як символу згуртованості, єдності та неподільності українських земель.

31.12.2019 (291 переглядів)
23.12.2019 (625 переглядів)
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 28.11.2019

28 листопада у залі засідань відбулося чергове засідання сесії Березанської міської ради. Цього разу, окрім депутатів, керівників структурних підрозділів і представників органів місцевого самоврядування на засідання завітала учнівська молодь громади, щоб наочно побачити як приймаються доленосні рішення. Крім того, міська влада завжди підтримує розвиток ініціативи та формування соціально-громадянського досвіду молоді. Основним питанням порядку денного стало затвердження бюджету на наступний 2020 рік. Варто зазначити, що головний фінансовий документ ретельно розглянули на профільних депутатських комісіях, під час яких начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради Валентина Матвієнко детально доповіла про основні напрямки використання бюджетних коштів у наступному році.

29.11.2019 (772 переглядів)


Сторінка - 1 з 5