ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ «СПОРТИВНА ВЕСНА 2019»

15.05.2019 року на спортивному комплексі «Дружба» відбулася особиста першість з легкої атлетики «Спортивна весна» серед школярів Березанської ОТГ. Змагалися юнаки та дівчата 5-8 класів в дисциплінах 60 метрів та 300 метрів.

На дистанції 60 метрів призери:

І-місце - Небот Богдан-Березанська ЗОШ №1, Болела Олександра Березанська ЗОШ №2, Матвіюк Максим Березанська ЗОШ №1, Бутовська Поліна -Березанський НВК.

ІІ-місце - Цимбалюк Катерина Березанська ЗОШ №1, Алібаєв Дмитро Березанська ЗОШ №1, Бірюкова Вікторія Березанський НВК, Марковський Михайло Березанська ЗОШ №2

ІІІ-місце - Тихий Владислав –НВК, Неклега Вікторія ЗОШ №1, Розуменко Артем – Березанська ЗОШ №4, Тищенко Юлія НВК.

Дистанція 300м:

І-місце - Алібаєв Дмитро Березанська ЗОШ №1, Болєла Олександра Березанська ЗОШ №2, Шеремет Аліна Березанська ЗОШ №1, Періг Степан Березанська ЗОШ №1.

ІІ-місце- Івасенко Костя Березанський НВК, Неклега Вікторія Березанська ЗОШ №1, Миколаєнко Анастасія Березанська ЗОШ №4, Небот Богдан Березанська ЗОШ №1.

ІІІ-місце - Тимошенко Олександр Березанська ЗОШ № 4, Шеремет Станіслав Березанська ЗОШ №1, Кирда Марія Березанський НВК, Бірюкова Вікторія Березанський НВК, Хвостенко Євген Березанська ЗОШ №4.

Учасники змагань показали високий рівень підготовки та добру фізичну форму. Переможці та призери нагороджені дипломами, медалями сектору молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради.

Л.В.Іванова,

завідувач сектору молоді та спорту виконавчого комітету

Березанської міської ради
ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ «СПОРТИВНА ВЕСНА 2019»

15.05.2019 (160 переглядів)

24.05.2019 (6 переглядів)
Workshop для ЦНАП

За участю першого заступника голови КОДА Світлани Свищевої, директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Ярослава Вишні, керівника офісу реформи адміністративних послуг Семеніхіна Володимира, експерта офісу реформи адміністративних послуг Остапенко Павла 22 травня 2019 року відбувся воркшоп «Кращі практики надання адміністративних послуг у ЦНАП». Участь взяли представники ЦНАПів Київщини. В ході заходу ми ознайомилися з діяльністю ЦНАПів та обговорили шляхи оптимізації та удосконалення надання адміністративних послуг для населення. Завдяки створенню ЦНАПів, жителі відчули зручність та комфорт у отриманні адміністративних послух, а місцевий бюджет поповненням коштів. То ж ми робимо важливу справу!!!!!!!!!!
Скрипник О.В., Начальник ЦНАП виконавчого комітету Березанської міської ради