ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ «СПОРТИВНА ВЕСНА 2019»

15.05.2019 року на спортивному комплексі «Дружба» відбулася особиста першість з легкої атлетики «Спортивна весна» серед школярів Березанської ОТГ. Змагалися юнаки та дівчата 5-8 класів в дисциплінах 60 метрів та 300 метрів.

На дистанції 60 метрів призери:

І-місце - Небот Богдан-Березанська ЗОШ №1, Болела Олександра Березанська ЗОШ №2, Матвіюк Максим Березанська ЗОШ №1, Бутовська Поліна -Березанський НВК.

ІІ-місце - Цимбалюк Катерина Березанська ЗОШ №1, Алібаєв Дмитро Березанська ЗОШ №1, Бірюкова Вікторія Березанський НВК, Марковський Михайло Березанська ЗОШ №2

ІІІ-місце - Тихий Владислав –НВК, Неклега Вікторія ЗОШ №1, Розуменко Артем – Березанська ЗОШ №4, Тищенко Юлія НВК.

Дистанція 300м:

І-місце - Алібаєв Дмитро Березанська ЗОШ №1, Болєла Олександра Березанська ЗОШ №2, Шеремет Аліна Березанська ЗОШ №1, Періг Степан Березанська ЗОШ №1.

ІІ-місце- Івасенко Костя Березанський НВК, Неклега Вікторія Березанська ЗОШ №1, Миколаєнко Анастасія Березанська ЗОШ №4, Небот Богдан Березанська ЗОШ №1.

ІІІ-місце - Тимошенко Олександр Березанська ЗОШ № 4, Шеремет Станіслав Березанська ЗОШ №1, Кирда Марія Березанський НВК, Бірюкова Вікторія Березанський НВК, Хвостенко Євген Березанська ЗОШ №4.

Учасники змагань показали високий рівень підготовки та добру фізичну форму. Переможці та призери нагороджені дипломами, медалями сектору молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради.

Л.В.Іванова,

завідувач сектору молоді та спорту виконавчого комітету

Березанської міської ради
ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ «СПОРТИВНА ВЕСНА 2019»

15.05.2019 (654 переглядів)

19.08.2019 (163 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)
19.08.2019 (27 переглядів)
ЯРЕШКАМ - 319!

У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

18.08.2019 (730 переглядів)