ОБСТЕЖУЙТЕСЬ ВЧАСНО ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

ОБСТЕЖУЙТЕСЬ ВЧАСНО ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! Мамографія – рентгенографічне дослідження молочних залоз за допомогою мамографа. Використання мамографії дозволяє виявити пухлинні утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації.

За перший квартал 2019 року у лікарями КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» було проведено 113 обстежень молочної залози. Наймасовішими захворюваннями, виявленими при обстеженні, є фіброзна мастопатія, доброякісні новоутворення та рак молочної залози (найчастіше на ранніх стадіях).

Саме завдяки новому обладнанню, що з’явилося у міській лікарні у 2018 році, стало можливим вчасне виявлення та лікування патологій молочних залоз, адже рак молочної залози – одна з найпоширеніших та найпідступніших форм онкології. Зазвичай, на ранніх стадіях хвороба перебігає практично без симптомів. Коли ж жінки починають відчувати, що щось не так, то може бути надто пізно…

Мамографія - метод, який здатний виявити захворювання на ранній стадії, проведення таких обстежень регулярно скорочує смертність від онкологічних захворювань на 30 %.

Тож обстежуйтесь вчасно та будьте здорові!

Луценко В.В.,

в.о.головного лікаря

КНП «Березанська міська лікарня

Березанської міської ради»

15.05.2019 (485 переглядів)

20.08.2019 (2 перегляди)
20.08.2019 (11 переглядів)
19.08.2019 (164 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)