ОБСТЕЖУЙТЕСЬ ВЧАСНО ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

ОБСТЕЖУЙТЕСЬ ВЧАСНО ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! Мамографія – рентгенографічне дослідження молочних залоз за допомогою мамографа. Використання мамографії дозволяє виявити пухлинні утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації.

За перший квартал 2019 року у лікарями КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» було проведено 113 обстежень молочної залози. Наймасовішими захворюваннями, виявленими при обстеженні, є фіброзна мастопатія, доброякісні новоутворення та рак молочної залози (найчастіше на ранніх стадіях).

Саме завдяки новому обладнанню, що з’явилося у міській лікарні у 2018 році, стало можливим вчасне виявлення та лікування патологій молочних залоз, адже рак молочної залози – одна з найпоширеніших та найпідступніших форм онкології. Зазвичай, на ранніх стадіях хвороба перебігає практично без симптомів. Коли ж жінки починають відчувати, що щось не так, то може бути надто пізно…

Мамографія - метод, який здатний виявити захворювання на ранній стадії, проведення таких обстежень регулярно скорочує смертність від онкологічних захворювань на 30 %.

Тож обстежуйтесь вчасно та будьте здорові!

Луценко В.В.,

в.о.головного лікаря

КНП «Березанська міська лікарня

Березанської міської ради»

15.05.2019 (149 переглядів)

24.05.2019 (8 переглядів)
Workshop для ЦНАП

За участю першого заступника голови КОДА Світлани Свищевої, директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Ярослава Вишні, керівника офісу реформи адміністративних послуг Семеніхіна Володимира, експерта офісу реформи адміністративних послуг Остапенко Павла 22 травня 2019 року відбувся воркшоп «Кращі практики надання адміністративних послуг у ЦНАП». Участь взяли представники ЦНАПів Київщини. В ході заходу ми ознайомилися з діяльністю ЦНАПів та обговорили шляхи оптимізації та удосконалення надання адміністративних послуг для населення. Завдяки створенню ЦНАПів, жителі відчули зручність та комфорт у отриманні адміністративних послух, а місцевий бюджет поповненням коштів. То ж ми робимо важливу справу!!!!!!!!!!
Скрипник О.В., Начальник ЦНАП виконавчого комітету Березанської міської ради