НАЙСУЧАСНІШИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР У БЕРЕЗАНІ

НАЙСУЧАСНІШИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР У БЕРЕЗАНІБерезань матиме найсучасніший реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами

У попередніх номерах газети «Березанська громада» ми інформували читачів про початок реконструкції колишнього терапевтичного відділення, де працюватиме сучасний реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. У місцевому бюджеті на реалізацію цього проекту передбачено майже 4,7 мільйона гривень. Роботи розпочалися минулого літа. Працівники фірми-переможця тендерних торгів через систему «Прозоро» ТОВ «Будівельна компанія «Недра» повністю замінили покрівлю, а з березня цього року приступили до внутрішніх робіт. Вони демонтували старі перегородки, адже планується повне перепланування приміщення для потреб дітей. Вже збудовані нові внутрішні стіни, замінені вікна, водопровідні і каналізаційні мережі, проводиться реконструкція електричних мереж, будується басейн. Звершальним етапом стане утеплення фасаду приміщення.

НАЙСУЧАСНІШИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР У БЕРЕЗАНІМинулого тижня об’єкт відвідали Березанський міський голова Володимир Тимченко, заступник міського голови Олександр Павленко, секретар Березанської міської ради Катерина Яхно, начальник управління соціального захисту населення та праці виконкому Березанської міської ради Лариса Москаленко, директор Березанського міського центру соціального обслуговування (надання соцпослуг) Ванда Зезенько, депутати Березанської міської ради. Мета візиту – на власні очі побачити, як реконструюється такий важливий для міста заклад. Звісно, головними інспекторами були мами дітей-інвалідів, чиї сини й доньки відвідуватимуть реабілітаційний центр. Саме на їхнє прохання в майбутньому реабілітаційному центрі будується басейн, зазначив міський голова Володимир Тимченко.

- Перед тим, як розпочати реконструкцію, ми відвідали найкращі реабілітаційні центри для діток з особливими потребами. Були численні консультації з фахівцями Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації щодо реалізації цього проекту, - розповів Володимир Григорович. – Беззаперечно, за якістю виконаних робіт та оснащенням це буде один з найкращих реабілітаційних центрів на Київщині. І Березанська ОТГ поки що єдина, котра будує такий сучасний центр для дітей-інвалідів. Я впевнений, що це стане поштовхом і для інших об’єднаних громад.

НАЙСУЧАСНІШИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР У БЕРЕЗАНІЗаступник міського голови Олександр Павленко провів екскурсію для присутніх. Олександр Іванович детально розповів, де відповідно до проекту буде розташований той чи інший кабінет. Майбутній реабілітаційний центр для дітей-інвалідів матиме площу у 470 квадратних метрів, там працюватимуть кабінет гідромасажних процедур, три зали лікувальної фізкультури з тренажерами, кабінети логопеда та психолога, ігрові кімнати, басейн. Планується, що сучасне обладнання буде закуплене за кошти обласного бюджету. Окрім того, новий реабілітаційний центр обладнають зручними пандусами, аби туди можна було заїхати на інвалідному візку, а ще він матиме окрему територію, благоустрій котрої узгоджуватиметься з батьками дітей із особливими потребами. На разі тривають консультації з Департаментом соціального захисту населення КОДА щодо підбору кваліфікованих спеціалістів, які працюватимуть у центрі. Відкриття закладу заплановане вже на осінь. Зазначимо, що реабілітація для дітей-інвалідів, які проживають на території Березанської ОТГ, буде безкоштовною.

Ми поспілкувалися з батьками дітей-інвалідів, для яких, власне, й будується сучасний реабілітаційний центр. Вони дуже задоволені побаченим і з нетерпінням чекають на відкриття центру. Адже поки змушені возити діток на реабілітацію в інші міста, де більшість процедур платні. Приміром, один курс у реабілітаційному центрі в Борисполі коштує 8,5 тисячі гривень.
НАЙСУЧАСНІШИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР У БЕРЕЗАНІ
- Нам доводиться по кілька місяців збирати гроші, аби наша дитина мала можливість пройти реабілітацію, - зазначає мама Тетяна Алексеєва. – Дуже добре, що в Березані будується такий сучасний центр. Ми щиро вдячні міському голові Володимиру Григоровичу Тимченку за турботу про діток з особливими потребами.

21.02.2020 (34 переглядів)
21.02.2020 (27 переглядів)
21.02.2020 (30 переглядів)
ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2020 року у Лехнівській загальноосвітній школі вчителем історії Н.О. Пархоменко проведено годину спілкування для учнів 8-11 класів «Герої Небесної Сотні», присвячену вшануванню пам’яті загиблих Євромайдану. Метою заходу стало прищеплення любові до Батьківщини молодому поколінню, виховання патріотичної свідомості дитини, щоб кожний учень став свідомим громадянином України. Протягом заходу діти разом з педагогічним колективом пройшли усі етапами Єврореволюції, згадали основні події тих днів, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Жодний присутній не лишився байдужим. В очах дітей блищали сльози. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, небайдужі до власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще. Щоб кожний громадянин мав можливість пишатися, що він українець. Мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість. Щоб кожна родина у власному домі була щасливою.

21.02.2020 (19 переглядів)
21.02.2020 (27 переглядів)